Prawo pracy - Adwokat Łódź

Adwokat Maciej Migus oferuje pomoc prawną swoim zakresem obejmującą prawo pracy, w tym między innymi reprezentację pracowników lub pracodawców w postępowaniu sądowym, a także pozyskanie odszkodowania za wypadek w czasie pracy.

Usługi oferowane przez kancelarię zawierają szereg działań związanych z prawem pracy, w szczególności sporządzanie umów o pracę, opracowywanie warunków rozwiązania umowy o pracę, warunków wypowiedzenia umowy, a także szczegóły rozwiązywania stosunku pracy bez wypowiedzenia umowy. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądem, zabezpieczamy ich interesy i finalizujemy spory osiągając zadowalające rezultaty.

Porady prawne naszej kancelarii obejmujące zakres prawa pracy poparte są doświadczeniem i bogatą wiedzą.

Wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani naszymi usługami prawnymi z zakresu prawo pracy zapraszamy do Kancelarii Adwokackiej z Łodzi przy ulicy Wólczańskiej 124 lok. 7.

Prawo pracy - zakres usług kancelarii

Usługi naszej kancelarii, które obejmują zagadnienia prawa pracy, nie ograniczają się jedynie do standardowych zdarzeń wynikających z zawartej umowy o pracę. Nasze działania obejmują również m.in.:

Rozwiązań z zakresu prawa pracy i działań z tym związanych jest wiele. Wystarczy tylko powierzyć swoją firmę właściwej obsłudze prawnej, którą gwarantuje nasza kancelaria.

Sprawy ZUS w zakresie ubezpieczeń społecznych

Prawo pracy i wsparcie w tej dziedzinie nie ogranicza się jedynie do zagadnień związanych ze sporządzaniem lub rozwiązywaniem umowy o pracę. Zakres, który obejmuje prawo pracy to także działania i porady prawne adwokata specjalizującego się w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Fachowa pomoc prawnika od spraw z ZUS często okazuje się najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy. Niejednokrotnie z pozoru zawiła i skomplikowana sprawa okazuje się mieć szybkie rozwiązanie, które nie narazi właściciela firmy na zbędne koszty. Dlatego od samego początku warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Poczytaj poradyPRAWO PRACY

Telefon do Kancelarii