Prawo rodzinne

Adwokat Łódź Prawo Rodzinne - Sprawy rodzinne

Sprawy rodzinne wymagają indywidualnego podejścia, gdyż bardzo często są to sprawy trudne i skomplikowane. Przedmiotem spraw są najczęściej takie gałęzie prawa jak prawo rodzinne oraz prawo cywilne.

Prawo rodzinne to zbiór przepisów, które regulują stosunki prawne w rodzinie. Dotyczą one zarówno kwestii majątkowych i niemajątkowych. Gałąź prawa rodzinnego ma zastosowanie w relacjach pomiędzy małżonkami, rodzicami a dziećmi, między krewnymi, a także w kwestiach przysposobienia, sprawowania opieki nad małoletnim dzieckiem. Podstawą prawną są akty normatywne Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego.

Prawo cywilne, prawo rodzinne, w przypadku spraw rodzinnych, reguluje swoimi przepisami kwestie związane z dziedziczeniem majątku lub ustanowieniem władzy rodzicielskiej.

Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w różnego rodzaju sprawach rodzinnych. Wspieramy i reprezentujemy klientów m.in. w sprawach rozwodowych, o podział majątku, lub sprawach o ustalenie kontaktów z dziećmi. Jesteśmy specjalistami - pomoc prawna, którą świadczymy opiera się wieloletnim doświadczeniu i bogatej wiedzy.

Kancelaria adwokacka Adwokata Macieja Migusa w Łodzi oferuje:

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług prawnych adwokata Macieja Migusa z Łodzi. Zachęcamy do kontaktu oraz do skorzystania z oferty prawnej!

Skuteczny Adwokat Łódź - sprawy rodzinne

Władza rodzicielska, rozwód, alimenty czy podział majątku to pojęcia, które u wielu osób wzbudzają niepokój. Dlatego zawsze warto zwrócić się do specjalisty.

Adwokat Maciej Migus z Kancelarii Adwokackiej w Łodzi oferuje kompleksową pomoc i porady prawne z zakresu prawa rodzinnego. Nasze wsparcie dotyczy również kwestii, które obejmuje prawo cywilne. Zapewniamy pomoc prawną i opiekę na każdym etapie postępowania.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą usług, które świadczymy w Kancelarii Adwokackiej z siedzibą zarówno w Łodzi, jak i w Zgierzu. Zapewniamy wsparcie oraz reprezentację naszych klientów przed sądem.

Poczytaj poradyPRAWO RODZINNE

Telefon do Kancelarii