HOME / Usługi / Prawo spadkowe

Prawo spadkowe - Adwokat Łódź

Prawo spadkowe to dział prawa cywilnego. Określa ono na jakich zasadach przechodzą prawa i obowiązki majątkowe ze spadkodawcy na spadkobiercę. Sprawy spadkowe są dość powszechne, niestety często bagatelizowane przez osoby i podmioty , których dotyczą. W sprawach spadkowych najczęściej występują: stwierdzenie nabycia spadku, odrzucenie spadku, zabezpieczenie spadku, czy długi spadkowe.

Nasza kancelaria adwokacka z Łodzi udziela porad prawnych z zakresu prawa spadkowego. Wspieramy swoich klientów, którzy przed śmiercią chcą uregulować swoje sprawy spadkowe, jak również spadkobierców ustawowych oraz osoby i podmioty, których prawo do nabycia spadku regulują zapisy testamentowe.

Śmierć spadkodawcy to trudny moment dla jego bliskich. W takich momentach sprawy przyziemne odchodzą na dalszy plan. Dlatego warto powierzyć sprawy spadkowe profesjonaliście, który w skuteczny sposób przeprowadzi żałobników przez zawiłe procedury prawa spadkowego.

Prawo spadkowe obejmuje działania, które niejednokrotnie są zawiłe i czasochłonne - tym bardziej jeśli kwestie spadkowe nie zostały uregulowane przez spadkodawcę przed jego śmiercią. Warto wówczas skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata, który zajmie się reprezentacją przed sądem lub pomoże w niejasnych formalnościach.

Wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani naszymi usługami prawnymi, które obejmują prawo spadkowe, zapraszamy do Kancelarii Adwokackiej z Łodzi przy ulicy Wólczańskiej 124 lok. 7, którą prowadzi adwokat Maciej Migus.

Sprawy spadkowe - zakres usług adwokata

Adwokaci prawa spadkowego oferują swoją pomoc, która obejmuje szeroki zakres działań dotyczących spraw spadkowych. Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Migusa świadczy usługi m.in. w zakresie:

Poczytaj poradyPRAWO SPADKOWE

Telefon do Kancelarii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.
Zapoznaj sie z polityką cookies >>

X