Adwokat Łódź

Adwokat Maciej Migus zaprasza serdecznie do zapoznania się ze swoją ofertą prawną. Doświadczony adwokat prowadzi swoją Kancelarię Adwokacką w Łodzi przy ulicy Wólczańskiej 124.
W ramach usług adwokat z Kancelarii Prawnej w Łodzi oferuje pomoc zarówno na płaszczyźnie prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa karnego, prawa spadkowego, obsługi przedsiębiorców, odszkodowań oraz windykacji i postępowania egzekucyjnego.

Adwokat Łódź - Pomoc prawna

Adwokat Maciej Migus jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Swoje doświadczenie zdobywał podczas pracy dla cenionych adwokatów i najlepszych kancelarii w województwie. Obecnie adwokat z Łodzi sam prowadzi Kancelarię Prawną, której ofertę kieruje nie tylko do Klientów indywidualnych, ale także do podmiotów gospodarczych i przedsiębiorców.
Adwokat z Kancelarii Adwokackiej w Łodzi oferuje pomoc prawną oraz możliwość umówienia się na konsultacje prawne w swojej siedzibie.
Maciej Migus, jako adwokat z wieloletnim doświadczeniem, zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług prawnych, profesjonalną pomoc oraz wsparcie. Warto podkreślić, iż oprócz wyżej wymienionych obszarów prawa, adwokat z Łodzi specjalizuje się również w prawie administracyjnym, sprawach pracowniczych, gospodarczych i w prawie budowlanym.
Adwokat Maciej Migus z Łodzi reprezentuje swoich Klientów w postępowaniu przedsądowym i egzekucyjnym, a także przed sądami powszechnymi, czy organami administracji publicznej. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, poprzedzając swoje działania wnikliwą analizą problemu oraz wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Ponadto adwokat z Łodzi pomaga Klientom w przygotowywaniu pism procesowych i umów, wykazując się rzetelnością i zaangażowaniem.

Kancelaria Prawna Łódź

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z adwokatem Maciejem Migusem z Łodzi oraz do umówienia się na konsultacje prawne w łódzkiej Kancelarii Adwokackiej przy ulicy Wólczańskiej 124!

Telefon do Kancelarii